Przejdź do treści

BOSKa czyli Bardzo Osobista Sesja Kobieca


W studiu. W apartamencie. W plenerze.

Wypełniasz formularz

Zanim spotkamy się na konsultacji stylizacyjnej i dokładnie omówimy koncepcję sesji, wypełniasz formularz, który oszczędzi nam dużo czasu.

Poznam Cię lepiej i Twoje potrzeby. Opowiesz mi o swoich obawach i poprzednich doświadczeniach przed obiektywem.

Opowiesz, jak chcesz się czuć na sesji i o jakim efekcie końcowym marzysz 💋

Opłacasz session fee

Opłata za sesję – tzw. session fee – wynosi
444 zł brutto i zawiera:

👉 Konsultację stylizacyjną
👉 Moodboard/tablicę inspiracji 
👉 Wskazówki dotyczące przygotowania do sesji oraz listę przydatnych rekwizytów
👉 Wykonanie sesji
👉 Moje wsparcie i towarzyszenie!

Wybierasz odpowiedni pakiet

Następnie wybierasz najkorzystniejszy pakiet, taki, jakiego w tym momencie potrzebujesz.
Lub pragniesz 😉

Pamiętaj, że zawsze możesz dopłacić do wyższego pakietu lub zamówić dodatkowe ujęcia.

Termin realizacji sesji – do 6 m-cy od dokonania wpłaty za session fee.


Session fee – czyli za co płacisz.

👉 Za konsultację stylizacyjną – ok. 30-60 minutową rozmowę przed sesją, podczas której ustalamy ramy współpracy, styl i estetykę zdjęć, bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby, wszelkie obawy i CEL, który chcesz osiągnąć dzięki tej sesji. Przed konsultacją możesz mi przesłać swoje inspiracje (uwzględnimy je podczas sesji) lub polegać tylko na moich propozycjach. W zależności od Twoich preferencji, niezbędnych ustaleń możemy dokonać online, telefonicznie lub mailowo.

👉 Moodboard/tablicę inspiracji  gdy już poznam Twoje potrzeby, otrzymasz ode mnie listę proponowanych ujęć i póz, które pomogą Ci wczuć się w klimat, wyobrazić sobie efekt końcowy, poczuć się bezpiecznie i nakreślą ramy sesji; ustalimy styl i kolorystykę, motyw przewodni, charakterystyczny akcent itp.

👉 Opracowanie indywidualnej koncepcji sesji – na podstawie informacji z formularza, naszej konsultacji i tablicy inspiracji kreuję dla Ciebie autorską koncepcję sesji, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Proponuję przestrzenie, w których najlepiej będzie wykonać zdjęcia, uwzględniam Twoje preferencje oraz cel zdjęć i charakter miejsc, w których mają być wykorzystywane.

👉 Otrzymasz ode mnie wskazówki dotyczące przygotowania do sesji oraz listę przydatnych rekwizytów, które warto ze sobą zabrać, by zdjęcia jeszcze lepiej oddały wymarzony klimat. Możesz też liczyć na moje prowadzenie podczas sesji. Zostawimy jednak sporo miejsca na Twoją naturalność i spontaniczność!

👉 Wykonanie sesji i wynajęcie studia fotograficznego – sesja może być zrealizowana od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i/lub wieczornych (w razie konieczności, możliwy jest inny termin do ustalenia, np. w tygodniu przed południem/weekend). Najczęściej pracuję w studiu fotograficznym w Warszawie, w plenerze, w kawiarniach, w miejskiej przestrzeni, w hotelu, w apartamencie. Zdjęcia mogą być również wykonane w Twoim domu – bez dopłat.

Za dodatkową opłatą możliwa jest realizacja sesji w innej lokalizacji, nawet daleko poza granicami Warszawy 😉

👉 Za moją wiedzę i doświadczenie, za sprzęt, na którym pracuję.

👉 Do session fee należy doliczyć opłatę za wybrany pakiet zdjęć oraz opcjonalnie za usługę make-up / hair stylist (200/300 zł) – jeżeli masz ochotę z takiej skorzystać.

Kwestie organizacyjne

👉 Sesja trwa od 1 do 3 godzin (w zależności od wybranego pakietu) + ewentualnie dodatkowy czas na wizaż i stylizację.

👉 Pracując w studiu mamy dostęp do garderoby i swobodną możliwość zmiany stylizacji w trakcie sesji. W przypadku zdjęć w plenerze – dobrze mieć w pobliżu auto lub spakować się w wygodną walizkę na kółkach, z którą możemy się wygodnie przemieszczać.

👉 Podczas sesji wykonamy zdjęcia portretowe, szerokie plany, zbliżenia, półzbliżenia, detale – tak, by otrzymany materiał był urozmaicony i pięknie wyglądał w Twoim pamiątkowym albumie.

👉 Istnieje również możliwość wykonania zdjęć podczas weekendowego wyjazdu w urokliwy zakątek naszego kraju i realizację śmielszych fotograficznych marzeń. W takim wypadku poproś o wycenę indywidualną! 

👉 Istnieje możliwość połączenia Bardzo Osobistej Sesji Kobiecej z dodatkowymi konsultacjami indywidualnymi w ramach transformującego programu „Awakenings”. Podczas dodatkowych spotkań pracujemy m.in. moją autorską metodą Czułej Ekspozycji, która pozwala Ci jeszcze głębiej poznać siebie, przebudzić się, odkryć swoją Esencję Kobiecości i otworzyć się na Życie. Otrzymujesz też moje dodatkowe wsparcie podczas trwania całego programu.

👉 Wykonanie zdjęć wiąże się z koniecznością uregulowania kwestii praw autorskich, dlatego zawsze zawieram z Klientkami umowę. Dzięki niej i udzielonej licencji masz pewność, że zdjęcia wykorzystujesz zgodnie z prawem. Projekt umowy otrzymasz ode mnie na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym.


Wybierz BOSKą dla Siebie!

Pamiętaj! Do wartości pakietu dolicz opłatę rezerwacyjną w wysokości 444 zł brutto za session fee!

BOSKa Diamond

2 222 zł

Idealna, gdy chcesz zaszaleć
lub potrzebujesz wielu zdjęć, w różnych stylizacjach i lokalizacjach.

💎 20 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

💎 wysokiej jakości profesjonalne wydruki w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze klasy premium

💎 dodatkowe ujęcie 111 zł

💎 czas: 2-3 godz.

💎 licencja niekomercyjna

💎 mamy czas, by na spokojnie zmieniać stylizacje i miejsce wykonywania zdjęć

BOSKa Gold

1 550 zł

Idealna, gdy chcesz zmienić stylizacje,
by mieć różnorodne kadry.

👑 10 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

👑 wysokiej jakości profesjonalne wydruki w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze klasy premium

👑 dodatkowe ujęcie 144 zł

👑 czas: 1-2 godz.

👑 licencja niekomercyjna

👑 przy dobrej organizacji możliwe zdjęcia w dwóch lokalizacjach, np. w dużym studiu lub apartamencie i w plenerze

BOSKa Silver

888 zł

Idealna, gdy jesteś minimalistką i chcesz tylko kilka najlepszych kadrów, wiedząc,
że zawsze możesz dokupić więcej.

💍 5 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

💍 wysokiej jakości profesjonalne wydruki w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze klasy premium

💍 dodatkowe ujęcie 155 zł

💍 czas: 1 godz.

💍 licencja niekomercyjna

💍 zdjęcia w jednej lokalizacji – studio, dom, plener

Dodatkowe informacje oraz usługi dostępne poza pakietami.

🎯 W przypadku Bardzo Osobistej Sesji Kobiecej zdjęcia do wyboru wysyłam w terminie maksymalnie 5 dni roboczych od zakończenia sesji. Gotowe pliki cyfrowe, poddane autorskiej obróbce graficznej, otrzymasz w ciągu 21 dni od wybrania fotografii. Wysokiej jakości profesjonalne wydruki w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze klasy premium zlecam po zaakceptowaniu przez Ciebie plików cyfrowych. Wysyłam je do Ciebie pocztą lub paczkomatem bez dodatkowych dopłat.

🎯 Profesjonalny makijaż nie jest konieczny, ale zdecydowanie możesz mieć ochotę sobie na niego pozwolić! Doda Ci pewności siebie, a mi ułatwi postprodukcję zdjęć 😉 Możesz skorzystać ze swojej sprawdzonej stylistki, albo polecę Ci jedną z osób, z którymi współpracuję.
Dopłata za makijaż – 200 zł. Makijaż i stylizacja włosów – 300 zł.

🎯 Dopłata za dodatkową godzinę sesji (ponad ilość godzin uwzględnioną w danym pakiecie) wynosi 200 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Ogólny regulamin sesji fotograficznych znajdziesz tutaj:

Wszystko zaczęło się od stworzenia marki Mamy Plener, która powstała po to, by wspólnie, podczas spotkań, sesji i warsztatów tworzyć sztukę, kreować, zmieniać życie mam i całych rodzin na lepsze. Mamy Plener to była iskra, która świeciła coraz jaśniej, aż w końcu zmieniła się w Karo Wicher Awakenings. Dalej uważam, że spełniona, spokojna i zadowolona mama to podstawa! 🥰 Do tego każda kobieta, niezależnie od tego czy jest mamą, czy nie, posiada niesamowitą moc tworzenia, o której zapomina w pędzie codziennego życia.

Sama nieustannie budzę swoją kobiecość, odnajduję drogę, którą chcę kroczyć z lekkością, w tanecznym rytmie, z uśmiechem na twarzy, błyskiem w oczach i dumnie wypiętą piersią. Marzę o świecie pełnym Przebudzonych Kobiet 👑

Budzę uśpioną kobiecość, żebyś nie bała się sięgać po to, co dla Ciebie ważne.
Żebyś mogła wyrażać siebie w pełni.

— Karo Wicher

💋 Wypełnij formularz, sprawdź dostępne terminy i umów się na konsultację! jeżeli masz jakieś pytania – chętnie opowiem Ci szczegółowo jak pracuję 🙂