Przejdź do treści

Brand Awakening

fotografia wizerunkowa

Zapraszam na wyjątkowe sesje Brand Awakening, kreowane z pasją i uważnością. To pierwszy krok na drodze do odświeżenia Twojego wizerunku i wizerunku Twojej marki. 

Wiem, czego potrzebuje Twój biznes – wysokiej jakości zdjęć, dzięki którym złapiesz uwagę klientów i dasz się lepiej poznać. Profesjonalne zdjęcia budują markę osobistą. Spójność i estetyka dopasowana do Twojego stylu i charakteru marki wzmacnia dodatkowo przekaz, a Ty oszczędzasz czas, mając odpowiedni zestaw zdjęć zawsze pod ręką. Wspólnie zadbamy o to, by zdjęcia jasno komunikowały Twoje wartości i jakość, którą oferujesz klientom.

Z radością przygotuję dla Ciebie indywidualną koncepcję sesji!

Karo  🥰


Jak wygląda proces Brand Awakening?

Wypełniasz formularz

Zanim spotkamy się na konsultacji stylizacyjnej i dokładnie omówimy koncepcję sesji, wypełniasz formularz, który oszczędzi nam dużo czasu.

Poznam Cię lepiej i Twoje potrzeby. Zobaczę Twoje miejsca w sieci i dotychczasową komunikację wizualną marki.

Opłacasz session fee

Opłata za sesję – tzw. session fee – wynosi
555 zł brutto i zawiera:

👉 Konsultację stylizacyjną
👉 Moodboard/tablicę inspiracji 
👉 Wskazówki dotyczące przygotowania do sesji oraz listę przydatnych rekwizytów
👉 Wykonanie sesji

Wybierasz odpowiedni pakiet

W zależności od tego ilu potrzebujesz zdjęć, wybierasz najkorzystniejszy pakiet.

Pamiętaj, że zawsze możesz dopłacić do wyższego pakietu lub zamówić dodatkowe ujęcia.

Termin realizacji sesji – do 6 m-cy od dokonania wpłaty za session fee lub wykupienia vouchera.


Session fee – czyli za co płacisz.

👉 Za konsultację stylizacyjną – ok. 30-60 minutową rozmowę przed sesją: ustalamy ramy współpracy, styl i estetykę zdjęć, Twoje potrzeby – tak, by jak najlepiej dopasować zdjęcia do narracji całej marki, aby były z nią spójne, korzystasz z mojego wieloletniego doświadczenia – wiele lat tworzyłam strategię marketingową dla jednego z najbardziej popularnych szpitali ginekologiczno-położniczych w Warszawie, jestem też psychologiem – wiem, co należy podkreślić tworząc komunikację marki, no i sama prowadzę swój biznes. W zależności od Twoich preferencji, niezbędnych ustaleń możemy dokonać online, telefonicznie lub mailowo.

👉 Moodboard/tablicę inspiracji  gdy już poznam Twoje potrzeby, otrzymasz ode mnie listę proponowanych ujęć i póz, które pomogą Ci wczuć się w klimat, wyobrazić sobie efekt końcowy, poczuć się bezpiecznie i nakreślą ramy sesji; ustalimy styl i kolorystykę, motyw przewodni, charakterystyczny akcent itp.

👉 Opracowanie indywidualnej koncepcji sesji – na podstawie informacji z formularza, naszej konsultacji i tablicy inspiracji kreuję dla Ciebie autorską koncepcję sesji, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Proponuję przestrzenie, w których najlepiej będzie wykonać zdjęcia, uwzględniam cel zdjęć i charakter miejsc, w których mają być wykorzystywane.

👉 Otrzymasz ode mnie wskazówki dotyczące przygotowania do sesji oraz listę przydatnych rekwizytów, które warto ze sobą zabrać, by zdjęcia jeszcze lepiej oddały Twój przekaz.

👉 Wykonanie sesji i wynajęcie studia fotograficznego – sesja jest zazwyczaj realizowana od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 (w razie konieczności, możliwy jest inny termin do ustalenia, np. wieczorem lub w weekend). Najczęściej pracuję w studiu fotograficznym w Warszawie, w plenerze, w kawiarni, w miejskiej przestrzeni, w hotelu, w apartamencie. 

Zdjęcia mogą być również wykonane w siedzibie Twojej firmy i/lub w Twoim domu – bez dopłat. Za dodatkową opłatą możliwa jest realizacja sesji w innej lokalizacji, nawet daleko poza granicami Warszawy 😉

👉 Za moją wiedzę i doświadczenie, za sprzęt, na którym pracuję.

👉 Do session fee należy doliczyć opłatę za wybrany pakiet zdjęć.

Tak wyglądają przykładowe strony poradnika, który otrzymasz!

Kwestie organizacyjne

👉 Sesja trwa od 1 do 3 godzin (w zależności od wybranego pakietu) + ewentualnie dodatkowy czas na wizaż i stylizację.

👉 Pracując w studiu mamy dostęp do garderoby i swobodną możliwość zmiany stylizacji w trakcie sesji. W przypadku zdjęć w plenerze – dobrze mieć w pobliżu auto lub spakować się w wygodną walizkę na kółkach, z którą możemy się wygodnie przemieszczać.

👉 Podczas sesji wykonamy zdjęcia portretowe, szerokie plany, zbliżenia, półzbliżenia, detale – tak, by otrzymany materiał był urozmaicony i miał wiele zastosowań w Twoim biznesie.

👉 Istnieje również możliwość wykonania zdjęć podczas Twojej pracy, np. podczas warsztatów, które prowadzisz dla klientów, sesji jogi, retreatów. W takim wypadku poproś o wycenę indywidualną. 

👉 Istnieje możliwość połączenia sesji wizerunkowych Brand Awakening z dodatkowymi konsultacjami indywidualnymi, wspierającymi Ciebie i Twoją markę w zakresie kreowania wizerunku i tworzenia komunikacji spójnej z Twoja misją i Twoimi wartościami. 

👉 Wykonanie zdjęć wiąże się z koniecznością uregulowania kwestii praw autorskich, dlatego zawsze zawieram z Klientkami umowę. Dzięki niej i udzielonej licencji masz pewność, że zdjęcia wykorzystujesz zgodnie z prawem. Projekt umowy otrzymasz ode mnie na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym.


Wybierz Pakiet Brand Awakening dla Ciebie i Twojej Marki

Diamond Suite

2 222 zł

Idealny, gdy chcesz całkowicie odmienić swój wizerunek lub potrzebujesz wielu zdjęć, na różne okazje.

💎 20 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

💎 dodatkowe ujęcie 199 zł

💎 czas: 2-3 godz.

💎 licencja

Gold Suite

1 550 zł

Idealny, gdy potrzebujesz różnorodnych zdjęć do promocji w mediach społecznościowych i na www.

👑 10 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

👑 dodatkowe ujęcie 199 zł

👑 czas: 1-2 godz.

👑 licencja

Silver Suite

888 zł

Idealny, gdy dopiero zaczynasz lub potrzebujesz kilku nowych zdjęć do promocji nowego produktu lub usługi.

💍 5 zdjęć w formacie cyfrowym poddanych autorskiej obróbce

💍 dodatkowe ujęcie 199 zł

💍 czas: 1 godz.

💍 licencja

Dodatkowe informacje oraz usługi dostępne poza pakietami.

🎯 W przypadku sesji Brand Awakening zdjęcia do wyboru wysyłam w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od zakończenia sesji. Gotowe, obrobione pliki otrzymasz w ciągu 14 dni od wybrania fotografii.

🎯 Profesjonalny makijaż nie jest konieczny, ale przydatny. Dodaje Ci pewności siebie, a mi ułatwia postprodukcję zdjęć. Możesz skorzystać ze swoich sprawdzonych stylistów, albo polecę Ci jedną z osób, z którymi współpracuję.
Dopłata za makijaż – 200 zł. Makijaż i stylizacja włosów – 300 zł.

🎯 Podczas sesji możemy nakręcić krótkie filmiki w formacie reels – decydując się na tę opcję, otrzymasz 3 gotowe zmontowane pionowe wideo lub bazę min. 10 filmików nagranych podczas sesji, do samodzielnego montażu. To dodatkowy koszt 400 zł.

🎯 Dopłata za dodatkową godzinę sesji (np. w przypadku większej ilości lokalizacji) wynosi 200 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Ogólny regulamin sesji fotograficznych znajdziesz tutaj:

Zaufały mi nie tylko Kobiety,
ale to z nimi najbardziej lubię pracować.